ing

Konto Direct – ING Bank Śląski

Szeroka oferta kont bankowych zmusza banki w Polsce do przygotowywania atrakcyjnych i korzystnych warunków swoich produktów bankowych. Dzięki temu klienci mogą wybierać najlepsze spośród konkurencyjnych kont i znaleźć najlepsze, najtańsze i dostosowane do swoich aktualnych potrzeb.

Konto Direct – kluczowe warunku

Jedną z ciekawszych ofert jest konto osobiste Konto Direct, które zostało przygotowane przez ING Bank Śląski. Warunki zaproponowane przez ING to przede wszystkim bezpłatne prowadzenie konta oraz brak opłat za przelewy dokonywane za pośrednictwem Internetu w walucie PLN. Dodatkowo Konto Direct to brak opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku, pod warunkiem wykonania transakcji tą kartą na minimum 300 zł w ciągu danego miesiąca. Wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash na terenie kraju są również wolne od jakichkolwiek opłat.

Oprócz tych podstawowym udogodnień, ING Bank Śląski dla klientów otwierających Konto Direct przygotował ułatwienie w postaci aplikacji mobilne, dzięki której wykonywanie płatności jest szybsze i prostsze. Możliwe jest także korzystanie z promocji skierowanych wyłącznie do klientów ING, które sięgają nawet 40-procentowych rabatów na zakupach. Dla osób zainteresowanych ulokowaniem swoich oszczędności na rachunku oszczędnościowym, ING Bank Śląski przygotował taką opcję. Sprawdź porównanie kont oszczędnościowych.

Konto Direct – promocja bankowa

Chcąc założyć konto osobiste w ING Bank Śląski nie można pominąć możliwości wzięcia udziału w promocji przygotowanej dla nowych klientów. Warunkiem skorzystania z promocji jest otworzenie konta przez Internet do dnia 30 lipca 2018 r. Następnie do 30 listopada 2018 r. należy wydać co najmniej 1000 zł kartą wydaną do rachunku albo BLIKiem. Spełnienie tych wymagań to zysk w wysokości 100 zł. Kolejne 20 zł otrzymają ci klienci, którzy wykonają minimum 3 transakcje BLIKiem, a kolejne 20 zł trafi na konto tych, którzy otrzymają wynagrodzenie od pracodawcy (min. 1000 zł) na Konto Direct. W sumie można więc zyskać 140 zł za założenie Konta Direct.

Jeśli chcesz sprawdzić także inne konta – sprawdź najnowsze analizy na tej stronie.

Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe – wejdź na ranking kont osobistych.