O mnie

Witaj!

Jestem Marek i na stronie Darmowe-konto-osobiste.pl chciałbym przybliżyć Ci oferty kont osobistych za darmo. Jeśli szukasz kont, które będą darmowe bez żadnych dodatkowych warunków – np. masz niewielkie potrzeby w zakresie konta, albo po prostu chcesz mieć pewność, że wykonując podstawowe czynności nie będziesz za nie płacić, ta strona jest dla Ciebie.

Na co dzień pracuję jako korpoludek w w branży niefinansowej. Staram się rozsądnie podchodzić do finansów osobistych i lubię drążyć różne zagadnienia, dlatego wydaje mi się, że w miarę dobrze rozumiem o co bankom chodzi w ich ofertach 🙂 W kategorii „porady” dzielę się swoim obserwacjami i mam nadzieję, że pomogę Ci przy podejmowaniu decyzji o wyborze konta, szczególnie jeśli nie jesteś doświadczonym klientem.

Żeby pomóc Ci podejść do sprawy wyboru konta racjonalnie, przygotowałem ranking kont bezwarunkowo darmowych. Będę też starał się na bieżąco uzupełniać analizy poszczególnych kont.

Dla uniknięcia wątpliwości, jeśli skorzystasz z oferty za pośrednictwem linków z mojej strony, będzie to bardzo miłe dla mojego portfela, a Ciebie nie będzie to nic kosztowało.

Pozdrawiam!