darmowe konto bankowe dla młodych mbank

eKonto – mBank

mBank w swojej ofercie ma 3 standardowe konta tak zwane eKonto. Możliwość jaką daje mBank to przede wszystkim darmowe konta, do tego możliwość zdobycia premii oraz płatności BLIKiem.

eKonto dla młodych

Fajną ofertą tutaj jest karta do konta z własnym zdjęciem, samodzielnie wybierając dostępny w galerii projekt. Płatności kartą są darmowe, również wypłaty z bankomatów w całej Polsce też są za 0zł. Konto można otworzyć online. mbank oferuje również aplikację BLIK.

  1. przeznaczone dla osób w wieku 13 -17 lat. eKonto jest w zupełności darmowe.
  2. dla osób w przedziale wiekowym 21-24 lata, prowadzenie eKonta jest darmowe, podobnie jak przelewy internetowe, jednak opłata za kartę jest pobierana w wysokości 4zł w przypadku gdy nie dokona się minimum 4 transakcji. Wypłaty z bankomatów są darmowe w przypadku wypłaty minimum 50 zł, wypłata mniejszej kwoty skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 1,30 PLN.
  3. osoby powyżej 25 lat, e Konto mają darmowe, gdy na ich konto wpływa miesięcznie minimum 1000zł, w przypadku braku i wpływów za konto pobierana jest oplata 5zł. Karta jest darmowa, jednak trzeba karta zapłacić minimum 5 razy w miesiącu, przeciwnie zabiorą 4zł. Wypłaty z bankomatów, darmowe, ale należy wypłacić minimum 100zł, przeciwnie naliczą nam opłatę w wysokości 1,30 PLN

eKonto standard

  1. eKonto standard, zupełnie i bezwarunkowo 0zł za prowadzenie konta oraz przelewy internetowe, BLIK i potwierdzanie transakcji kodem sms. Za wypłaty z bankomatów mamy też 0 zł ale minimalna wypłata musi wynosić 100zł, inaczej będzie naliczona prowizja 1,30zł. Za kartę również nic płacimy gdy dokonamy nią pięciu transakcji w ciągu miesiąca(przeciwnie opłata 4zł)
  2. eKonto standard z podstawowymi usługami za 0zł i do 160zł premii. Bardzo ciekawa propozycja. Konto działa na zasadzie wyżej wymienionego e Konta standard, z tym, że można automatycznie oszczędzać. Po każdej transakcji kartą lub przelewie, mBank przelewa drobną kwotę na Twoje oszczędności, „Moje cele”.Korzystając z oferty można również zdobyć premię maksymalnie 30 zł miesięcznie. 10 zł od razu wskakuje na Twoją premię, zaraz po aktywacji „Moje cele”. Aby skorzystać z promocji należy założyć konto do 19/08/2018r. Zalogować się do aplikacji mobilnej i doładować konto na minimum 1000zł miesięcznie, Premię mamy naliczane za transakcje kartą, BLIKiem lub telefonem. Od 5 do 9 transakcji mamy 10 zł, od 10 do 14 naliczą nam 20zł premii, a powyżej 15 dokonanych transakcji w miesiącu mamy 30 zł premii.
  3. eKonto standard oferuje również możliwość zaciągnięcia kredytu bez zbędnych formalności i przez pół roku bez odsetek.

eKonto plus.

Konto zupełnie darmowe pod warunkiem miesięcznych wpływów 100 zł. Działa praktycznie jak eKonto standard.

Jeśli chcesz sprawdzić także inne konta – sprawdź najnowsze analizy na tej stronie.